Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

01.03.2023

Щеплення бустерними дозами вакциною Pfizer–BioNTech

Пандемія COVID-19 триває, а отже продовжується і вакцинальна кампанія, покликана знизити рівень госпіталізацій, важких ускладнень та смерті внаслідок тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

 Для проведення щеплень бустерними дозами  ДУ «ТМО МВС України по Донецькій області» отримало бівалентну вакцину Pfizer–BioNTech, яка краще захищає від нових штамів вірусу.

Мобільна медична бригада ДУ «ТМО МВС України по Донецькій області» разом з начальнико центру превентивної медицини Алфьоровою О.Б. виїхала до структурного підрозділу ГУНП Донецької області для проведення  вакцинації з метою захисту особового складу від захворювання на COVID-19. Медичні працівники, які входять до складу бригад, пройшли відповідне навчання з використання протиковідних вакцин та мають необхідне обладнання для їх належного та безпечного транспортування й зберігання. Після проведення медичного огляду співробітники поліції отримали бустерну дозу вакцини. 

Бустерні дози вакцини посилюють імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу SARS-CoV-2.   


(с) 2024

Запис до лікаря